Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Lotus Essential Balm

Lotus Essential Balm 4 copë

Lotus Essential Balm 4 copë

Përbërësit kryesorë: Mentol, Kamfor, vaj mente etj.
Indikacionet: Për freskim, lehtësim dhimbjeje, qetësim të kruajtjes, Mbrojtje nga pickimi i mushkonjave,
Lehtësoni dhimbjet e kokës, dhimbjet e kyçeve dhe muskujve
Çmimi i rregullt Lek 1,000.00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek 1,000.00
Ofertë E shitur
Taksa e përfshirë.
Shikoni detajet e plota